XXVI Niedziela zwykła 01.10.2017

       1.W dzisiejszą N-dz-XXVI zw. i pierwszą miesiąca adoracyjną w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Sumy o 11.30. Po Sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka normalnie o godz. 10.00 – po Mszach św. również zmiany tajemnic różańcowych. W dzisiejszą N-dz rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas.

       2.W najbliższym tygodniu Msze św. po nabożeństwie różańcowym o godz.-17.00

-Jutro – Wsp. Św. Aniołów Stróżów

-We wtorek  – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W środę – Wsp. Św. Franciszka z Asyżu, z.  Po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

-W czwartek  –Wsp. Św. Faustyny Kowalskiej, z i pierwszy czwartek miesiąca.

-W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Na wyjazdach w Chyżach i Brzezinach spowiedź od 15.00 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym spowiedź od 16.30, o godz. 17.00  różaniec, po różańcu Msza św.- po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, którą zakończymy apelem jasnogórskim.

-W sobote – Wsp. NMP Różańcowej i pierwsza sobota miesiąca. Na Mszę św. zapraszamy dzieci pierwszokomunijne. W tym dniu odbędzie się modlitwa różańcowa na granicach naszego kraju. W łączności z tymi, którzy o godz. 14.00 w kościołach stacyjnych i na granicy będą odmawiali różaniec – również w naszym kościele parafialnym o godz. 14.00 odmówimy w intencjach Ojczyzny różaniec. Zapraszamy! 

  1. W najbliższą N-dz-XXVII zw. w naszej Parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o 8.00. Podczas Sumy o godz. 11.30 będziemy się modlili za małżeństwa naszej Parafii obchodzące w tym roku jubileusz 50 rocznicy zawarcia sakramentu. Po Sumie Nabożeństwo różańcowe. Obchodzić będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem-,,Idżmy Naprzód z Nadzieją”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W Parafii Lubycza Królewska odpust ku czci NMP Różańcowej – Suma o godz. 12.00
  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy.
  1. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.