XXV Niedziela zwykła 24.09.2017

1.W dzisiejszą Niedzielę –XXV zw. W porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele parafialnym zebranie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. W parafii Łosiniec i Łaszczówka odpusty ku czci Św. Michała Arch.-Sumy odpustowe o 12.00 i w Pizunach również uroczystości odpustowe ku czci – Bł. Bernardyny Jabłońskiej. O godz. 13.30 Droga światła z kościoła parafialnego w Łukawicy do domu Modlitwy w Pizunach, o 14.00 modlitwa w intencjach dziękczynno-błagalnych za wstawiennictwem bł. Siostry Bernardyny i o godz. 15.00 uroczysta Suma odpustowa. Siostry zapraszają do udziału!

2.W najbliższym tygodniu :
-Jutro – Wsp. bł. Władysława z Gielniowa, prez.
-We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę -Wsp. Św. Wincentego a Paulo, prez.
-W czwartek – Wsp. Św. Wacława m.
-W piątek -Święto ŚŚ. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
-W sobotę – Św. Hieronima, prez. dK.
3. W najbliższą Niedzielę – XXVI zw. i pierwszą miesiąca (adoracyjną) w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Sumy o 11.30. Podczas Sumy poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych. Po Sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka normalnie o godz. 10.00 – po Mszach św. również zmiany tajemnic różańcowych. W najbliższą N-dz rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy kolejne rodziny z kolejki

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.