Narodzenie Pańskie 25 XII 2016 r.

  1. W dzisiejszą N-dz. Przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia-w naszej parafii Msze św. normalnie- w kościele parafialnym: 8.00, suma o- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny-12.00 Chyże i Żyłka- 10.00.

       2.W najbliższym tygodniu:

-Jutro- Drugi dzień Świąt – Święto Św. Szczepana pierwszego męczennika K-ła. Msze św. normalnie. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo owsa. Taca przeznaczona jest na ,,Kaplański Fundusz Emerytalny”

-We wtorek –Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W kościele parafialnym Msze św: 8.00, 11.30 i 17.00. Na wyjazdach: w Brzezinach i w Chyżach o 10.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo wina.

-W środę – Święto Świętych Młodzianków, mm.

-W piątek – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się za rodziny.

W sobotę- zakończenie starego roku- Msza św.o godz. 17.00- a po Mszy św. wystawienie N. Sakramentu i w adoracji będziemy przepraszali Boga za wszystkie niedociągnięcia kończącego sie roku śpiewając Suplikację ,,Święty Boże” a śpiewając hymn ,,Ciebie Boga wysławiamy”będziemy dziękowali za miniony rok.

      3.W najbliższą N-dz. –Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki- Matki Odkupiciela Patronki naszej Diecezji i Światowy Dzień Modlitw o Pokój oraz pierwsza N-dz. miesiąca adoracyjna -w naszej parafii Msze św. normalnie-  w kościele parafialnym: 8.00, po zakończeniu wystawienie N.S. i adoracja do sumy- suma o – 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny-12.00 Chyże i Żyłka- 10.00. Po Sumie i na wyjazdach po  Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.
  1.  Kolęda na najbliższy tydzień:

Środa – od godz 9.00 Brzeziny- 2 księży

Czwartek-od godz 9.00 Chyże- 2 księży

Piątek – od godz 9.00 ul. Wąska 2 księży od początku i od końca.

Sobota- od godz 9.00- jeden ks.Żyłka, drugi ks.-Kolonia Szalenik, blok Sylikatów i domy przy ul.Prusa.