II Niedziela Adwentu 4 XII 2016 r.

       1.Dzisiaj w II-Niedzielę Adwentu i pierwszą miesiąca adoracyjną – W naszej parafii Msze św: w kościele parafialnym: 8.00 po Mszy św. adoracja do sumy, suma – 11.30 po sumie zmiana tajemnic różańcowych i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.12.00. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ,,Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”. Taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

       2.W najbliższym tygodniu: Msze św. roratnie o godz. 17.00. Zachęcamy do udziału w roratach. Dzieci zachęcamy do przychodzenia z lampionami.

-We wtorek – przypada wsp. Św. Mikołaja. Święty Mikołaj będzie w naszym kościele po Mszy św. o godz. 17.00. Opinie o osobach, które zasługują na prezenty można składać w kościele od godz. 15.00.  Po Mszy św. również Nowenna do Św. Antoniego.

-W środę – Wsp. Św. Ambrożego bp dK. i 18r. śm. ks. Kan. Stanisława Węglowskiego. Msza św w intencji ks. Kanonika będzie w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. – o godz. 11.30. Zapraszamy!

-W czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszej parafii Msze św: w kościele parafialnym: 8.00, Suma o 11.30 i po południu o 17.00 . Na wyjazdach:-Chyże i Brzeziny o 15.30. O godz. 16,30 na parkingu przy cmentarzu za przejazdem kolejowym  będzie odbiór zużytego i niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Od rana można tam go składać. Szczegóły tej zbiórki na plakacie w gablotce.

      3.W najbliższą- III-Niedzielę Adwentu rozpoczynamy kwartalne dni o życie chrześcijańskie rodzin. W naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach:-Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz.-12.00.

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne   rodziny z kolejki.
  1. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę. Są już do nabycia świece Caritasu ,,Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”- cena 5zł.