III Niedziela Wielkiego Postu 04.03.2018

1. W dzisiejszą N-dz III Wielkiego Postu i pierwszą miesiąca-adoracyjną – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie Gorzkie Żale. Na wyjazdach po Mszach św. również Gorzkie Żale i zmiany tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. do czwartku o godz. 17.00
Będziemy wspominali:
-We wtorek- po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

3.W czwartek- rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które zakończymy w sobotę dniem spowiedzi wielkopostnej, zachęcamy do udziału w tych rekolekcjach. Program rekolekcji jest dostępny w aktualnościach na naszej stronie.

4. W czwartek po Mszy św. rekolekcyjnej dla uczniów naszej szkoły spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.
5. W sobotę rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością św. Józefa Oblubieńca NMP.

6.W najbliższą N-dz IV Wielkiego Postu ,,Laetare” – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie Gorzkie Żale. Po Gorzkich Żalach zebranie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania. Na wyjazdach po Mszach św. również Gorzkie Żale.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę po zakończeniu rekolekcji prosimy następne rodziny z kolejki.
8. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.