Imieniny Ks. Mateusza

W czwartek (21 września) obchodziliśmy liturgiczne święto św. Mateusza – patrona naszego księdza Wikariusza. Z tej racji odprawiona została msza święta w Jego intencji której przewodniczył ksiądz Proboszcz Stanisław Szałański. Podczas mszy świętej mogliśmy także wyrazić naszą wdzięczność i życzenia księdzu Mateuszowi za jego posługę w naszej parafii. Życzymy mu wielu łask od Boga i opieki MB Królowej Polski.

(fot. kl. Łukasz Łukasiewicz)  

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”28″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]