Niedziela Palmowa w naszej parafii

Niedziela Palmowa wprowadza nas w wyjątkowy okres w ciągu roku – czas Wielkiego Tygodnia. Święto to  upamiętnia  triumfalne przybycie Chrystusa do Jerozolimy. W naszej parafii uroczystości rozpoczęliśmy od procesji palmowej spod kaplicy NSPJ. Następną częścią była uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Proboszcza Stanisława Szałańskiego. Po Mszy Świętej rozstrzygnięty został Powiatowy Konkurs na Palmę Wielkanocną który już tradycyjnie odbył się w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim którzy wzięli udział w tegorocznym konkursie.  

(fot. Teresa Sycz) 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”34″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]