Ogłoszenia duszpasterskie – 13 I 2019

1. W dzisiejszą N-dz -Chrztu Pańskiego porządek Mszy św. normalny.W liturgii kończy się czas Bożego Narodzenia, chociaż kolędy możemy śpiewać do 2 lutego. Dzisiaj o godz. 17.00 w GOK w Bełżcu odbędzie się przegląd kolęd, na który GOK serdecznie zaprasza.

2.  W poniedziałek, od godz. 18.00, zajęcia sportowe dla ministrantów

W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00.

W tym tygodniu będziemy wspominali:
-We wtorek – po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek -Wsp. św. Antoniego, opata. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów ze szkoły podstawowej. Obecność obowiązkowa.
-W piątek – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
-W sobotę -Wsp. Józefa Sebastiana Pelczara b. Jest to dzień Imienin ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

3.W najbliższą N-dz II zw. – Porządek Mszy św. normalny.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki.

6. Kolęda na najbliższy tydzień:
Jutro -od godz 9.00 ul. Szczetowa, Kosciuszki od Brzezin – jeden ks.
drugi ks. – ul.Sobieskiego, Cicha, Kopernika,
Wtorek – od godz 9.00 jeden ks. ul. Armii Krajowej, Mickiewicza – drugi ks. od 15.00 – ul.Polna i Ogrodowa.
Środa – od godz. 18.00 blok 36 a i b przy ul. Lwowskiej.
Sobota – od godz. 9.00 ul. Rzeszowska. Dwóch księży – rozpoczynamy od skrętu jedna i druga strona.
W sobotę zakończylibyśmy kolędę w naszej parafii, gdyby były jakieś rodziny pominięte to prosimy o umówienie indywidualne z księdzem w odpowiadającym czasie. Parafianom, których już odwiedziliśmy składamy: Bóg zapłać!