Ogłoszenia duszpasterskie – 13 czerwca 2021

1. W dzisiejszą niedzielę – XI zwykłą w naszej parafii porządek Mszy św. w kościele parafialnym: 8.00, Suma o godz. 11.30 będzie odprawiona w intencji pomordowanych z racji upamiętnienia ,,77 rocznicy mordu pasażerów pociągu pod Bełżcem”. Msza św. popołudniowa o godz. 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny-8.00, Chyże i Żyłka o 10.00. W parafii Jeziernia odpust ku czci Św. Antoniego. Suma odpustowa o godz. 12.00. Dzisiaj o godz. 14.00 na naszym stadionie Strażacy organizują piknik strażacki oraz zbiórkę na pomoc dla swego kolegi strażaka Wiktora Dudzińskiego, który uległ wypadkowi i potrzebuje wsparcia na rehabilitację. Zbiórka będzie również podczas Sumy przy naszym kościele. Zachęcamy do udziału i pomocy!
2. W najbliższym tygodniu: Msza św. o 18.00, po niej nabożeństwo czerwcowe.
-Jutro – Wsp. Błog. Michała Kozala, bpa m. Jutro po nabożeństwie czerwcowym, a więc ok. 18.50 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy.
-We wtorek – Po Mszy św. wieczornej również nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek -Wsp.Św. Brata Alberta Chmielowskiego.

3. W najbliższą N-dz – XII zwykłą w naszej parafii – Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00, Suma o – 11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny i Żyłka – 10.00. W Chyżach odpust ku czci Niepokalanego Serca NMP. Suma odpustowa o godz. 12.00.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy p. Bogumiłę Żukowicz, Monikę Warzochę, p. Karolczaka, Edwarda Ohirko, Jana Pasławskiego, Elżbietę Wiszkę, Barbarę Lewko, Tadeusza Kopczana, Elżbietę Kopczan, Danutę Posikatę, Elżbietę Mazurkiewicz.
5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.
6. Bóg zapłać za ofiary na kościół – Parafianom z ul. Wąskiej i Prusa z racji Mszy św. o urodzaje – 840zł, bezimienna – 200zł i dwie bezimienne po -100zł. Bóg zapłać!

( Na sumie) Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1. Sebastian Wielgosz, cywilnie związany. zam. Brzeziny, Par. tutejsza i Agnieszka Skowronek cywilnie związana zam. Chyże, Par. tutejsza. Zap. II.