Ogłoszenia duszpasterskie – 13 października 2019

1.W dzisiejszą N-dz-XXVIII zw. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00  W dzisiejszą niedziele obchodzimy  XIX Dzień Papieski pod hasłem ,,Wstańcie chodźmy”. Nasza szkoła rozpocznie świętowanie tego Dnia podczas Mszy św. o godz.8.00. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

       2.W najbliższym tygodniu różaniec o 17.00, a po nim Msza św.

-Jutro – przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach. Różaniec ofiarujemy w int. naszych Nauczycieli.

-We wtorek  -Wsp. Św. Teresy od Jezusa, dz dK. – po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W środę -Wsp. Św. Jadwigi Śląskiej z. i 41r. wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową

-W czwartek -Wsp. Św. Ignacego Antiocheńskiego, bp,m. Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów. W czwartek GOK w Bełżcu i Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na spotkanie Klubu Seniora, które rozpocznie się o godz. 17.00 w sali GOK w Bełżcu.

 -W piątek -Święto Św. Łukasza Ewangelisty. Jest to patronalne święto Służby Zdrowia. Diecezjalne uroczystości ku czci Św.Łukasza odbędą się w Katedrze Zamojskiej, 20 października o godz.12.00 Msza św. W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży na starej plebanii.

-W sobotę –  w Tomaszowie, nasi ministranci wezmą udział w dekanalnym etapie Turnieju piłki nożnej dla Liturgicznej służby ołtarza.       

3. W najbliższą N-dz-XXIX zw.  w naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00  Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji.