Ogłoszenia duszpasterskie – 14 lipca 2019

       1.W dzisiejszą N-dz- XV zwykłą porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00. Dzisiaj  w naszej Parafii gościmy ks. Krzysztofa Panasowca wraz z zespołem z parafii Dolina na Ukrainie. Po każdej Mszy będzie program muzyczny w ich wykonaniu (ok. 40 minutowy). Zachęcamy do udziału! Będzie również można wesprzeć naszego Rodaka i Parafię w której pracuje oraz Zespół ofiarą.

       2.W najbliższym tygodniu  Msze św. o godz. 18.00.

-Jutro –Wsp. Św. Bonawentury, bp dK.

-We wtorek – Wsp. NMP z Góry Karmel. Sanktuarium Maryjne w Tomaszowie Lubelskim i Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nabrożu zapraszają na odpusty ku czci Matki Bożej Szkaplerznej 16 lipca 2019r. Połączone – w Tomaszowie z 25 rocznicą koronacji obrazu Matki Bożej i XIII Diecezjalną Pielgrzymką Rodzin, zaś w Nabrożu z Pielgrzymkę Sołtysów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Sumy o godz. 12.00

Po Mszy o godz. 18.00 nowenna do św. Antoniego.

-W sobote -Wsp. Bł. Czesława, prez.

 

  1. W najbliższą N-dz – XVI zwykłą porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00. W czwartek 25 lipca przypada Święto Św. Jakuba Ap. i Św. Krzysztofa – Patrona kierowców z tej też racji w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.  

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy kolejne rodziny z kolejki.
  2. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.
  3. 2 sierpnia 2019 pod hasłem ,,W Mocy Bożego Ducha”  wyruszy nasza XXXVII Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału!
  4. Organizowany jest 3dniowy wyjazd dla dzieci i młodzieży w Góry Świętokrzyskie, wraz z wizytą w Sandomierzu, na Świętym Krzyżu oraz Parku Dinozaurów w Bałtowie, w terminie 5-7 sierpnia. Koszt to ok. 250 zł. Zapisy u ks. Marcina (tel. kontaktowy 783171198).