Ogłoszenia duszpasterskie 17 marca 2019

  1. W dzisiejszą N-dz. II Wielkiego Postu przeżywamy Dzień modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. Gorzkie Żale. Po Mszach św. – zbiórka do puszek na ,,Krajowy Fundusz Misyjny”.
  2. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 17.00

-Jutro od godz. 18.00 zajęcia sportowe dla ministrantów na hali,

-We wtorek – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N.M.P. W Parafii Św. Józefa w   Tomaszowie Lubelskim odpust. Suma odpustowa o godz. 12.00. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W środę, po Mszy św. spotkanie dla młodzieży na plebanii. 

   -W piątek – Droga krzyżowa w Chyżach i Brzezinach o godz. 15.00 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym droga krzyżowa o 17.00 i po zakończeniu Msza św.

  1. W najbliższą N-dz III Wielkiego Postu – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. Gorzkie Żale. Po Mszach św. również zbiórka do puszek na KRZ.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00  prosimy następne  rodziny z kolejki.

    5. Wczoraj, w finale IV Konkursu Wiedzy Liturgicznej dla ministrantów naszej diecezji w Zamościu naszą parafię godnie reprezentowali Mikołaj Mazurkiewicz, Konrad Gajda i Ernest Kuryło. Jednym z laureatów konkursu został Mikołaj Mazurkiewicz. Gratulujemy wyniku, zachęcamy wciąż chłopców do włączania się w szeregi ministrantów naszej parafii. Zapisu można dokonać np. podczas zbiórki, w najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św.