Ogłoszenia duszpasterskie – 17 października 2021

           1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00 . Po Mszy świętej o 16.00 spotkanie dla rodziców kandydatów do sakramentu bierzmowania. .

       2.W najbliższym tygodniu: różaniec o 17.00, a po nim Msza św.

-Jutro – Święto Św. Łukasza Ewangelisty- Patrona Służby Zdrowia.

-We wtorek –  Po Mszy św. również nowenna do św. Antoniego.

-W środę -Wsp. Św. Jana Kantego, prez.  po Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego

-W piątek – Wsp. Św. Jana Pawła II.

-W sobotę, z racji 23. dnia miesiąca, siostry Albertynki zapraszają do Pizun na nabożeństwo dziękczynno-błagalne ku czci bł. Bernardyny Jabłońskiej. Początek nabożeństwa o 16.00

W najbliższą niedzielę w  naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o 12.00 Rozpoczyna się Tydzień Misyjny– taca przeznaczona na potrzeby misji.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: Dorotę Kułakowską, Elżbietę Komisarczuk, Annę Pawliszak, Elżbietę Wielgosz, Renatę Osuch, Mariolę Łeszczyszyn, Bożenę Szulik, Dariusza Dukacza, Krystynę Szczerbę, Magdalenę Wiciejowską, Dorotę Krzaczek, Małgorzatę Krzaczek. Beatę Komadowską, Marię Wawrycę.
  2. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

      6.W kościele są rozłożone kartki wypominkowe. Po wypełnieniu można je składać. Za zmarłych, których imiona wypiszemy na kartkach wypominkowych będziemy się modlili przez cały listopad wspominając ich imiennie przed Mszą św., ofiarując za nich każdego dnia cząstkę różańca świętego.

  1. Bóg zapłać za ofiary na kościół – ofiara bezimienna – 400zł, bezimienna – 200zł. I dwie bezimienne po -100zl. Bóg zapłać!
  2. Diecezjalny duszpasterz Apostolatu Margaretka serdecznie zaprasza na IV diecezjalny dzień skupienia dla osób modlących się za kapłanów.

Dzień skupienia odbędzie się w niedzielę (24.10) w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu. Zapraszamy kapłanów objętych tą modlitwą oraz wszystkich wiernych. Szczegóły na plakacie w gablocie kościoła.