Ogłoszenia duszpasterskie – 19 września 2021

1.W dzisiejszą niedzielę Msze święte w kościele parafialnym: 8.00, 10.00 (transmitowana przez TVP Lublin) i 16.00 (nie będzie sumy o 11.30). Brzeziny 8.00, Chyże i Żyłka- 12.00. Po Mszy św. o godz. 16.00 w kościele parafialnym spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. Dzisiejsza n-dz jest Światowym Dniem Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów- zwłaszcza katolickich a w kościołach naszej Diecezji ofiarami do puszek wspieramy nasze KRZ. Z powodu złej pogody nie odbędzie się planowana piesza pielgrzymka do Pizun. Zachęcamy jednak do wzięcia udziału w uroczystościach odpustowych. O 14.30 Nabożeństwo dziękczynno- błagalne i o 15.00 Msza odpustowa.
2.W najbliższym tygodniu Msze święte o 18.00:
-Jutro – Wsp. Św. m.m. Andrzeja Kim Taegon, prez, Pawła Hosang i Towarzyszy.
-We wtorek –Święto Św. Mateusza Ap. Ewangelisty. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę, po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
-W czwartek – Wsp. Św. Pio z Pietrelciny, prez.
-Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek i piątek po Mszy świętej (ok 18.35). Należy wybrać sobie jeden z tych dni i przyjść na spotkanie.

3. W najbliższą niedzielę kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka o godz. 10.00. Taca na budownictwo sakralne.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy  Stanisławę Komadowską, Piotra Brogowskiego, Iwonę Wiciejowską, Karolinę Pępiak, Stanisławę Bober, Adama Gmiterka, Teresę Pępiak, Krystynę Borowicz, Oktawię Kielar, Rozalię Dyś, Monikę Jarosz, Zbigniewa Rykałę, Roberta Rykałę, Brygidę Kowal.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół – bezimienna – 500zł

7. Nocna pielgrzymka do Krasnobrodu /25.09 /z soboty na niedzielę/ Rycerze Kolumba zapraszają parafian i mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego na nocną pieszą pielgrzymkę różańcową do Krasnobrodu. Wyjście bezpośrednio po Mszy Świętej o 18:30 z nowego kościoła. Koszt uczestnictwa to 20 zł od osoby. W tej cenie zapewniony jest gorący posiłek i powrót autokarem do Tomaszowa Lubelskiego. Zapisy w zakrystii i kancelarii nowego kościoła w Tomaszowie.