Ogłoszenia duszpasterskie – 25 lipca 2021

1.W dzisiejszą niedzielę Msze św.- normalnie: 8.00, suma – 11.30 – i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka – 10.00, Brzeziny – 8.00. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Wiele rodzin straciło dobytek całego życia, a media donoszą o ofiarach śmiertelnych oraz o osobach zaginionych, zwłaszcza w Niemczech. Jako Kościół w Polsce pragniemy wesprzeć poszkodowanych naszą modlitwą oraz ofiarą do puszek w dzisiejszą niedzielę.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00.
-Jutro – przypada wsp. śś Joachima i Anny, Rodziców NMP. W parafii Narol odpust, suma odpustowa o 12.00. Jest to dzień modlitw za rodziców i dziadków.
-We wtorek – Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek -Wsp. Św. Marty.
-W sobotę – Wsp. Św. Ignacego z Loyoli .

3. W najbliższą N-dz –XVIII zwykłą i pierwszą miesiąca – adoracyjną rozpoczynamy miesiąc sierpień, zachęcamy do podjęcia abstynencji w tym szczególnym miesiącu dla naszego narodu. Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00 – po Mszy św. wystawienie N. Sakramentu i adoracja do sumy, suma – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka – 10.00, Brzeziny – 8.00, po Mszach św. na wyjazdach również zmiany tajemnic różańcowych. Podczas sumy wyrazimy naszą wdzięczność Siostrze Juliannie, która po 6 latach pracy odchodzi z naszej parafii na nową placówkę.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy Zofię Dydę, Elżbietę Marynicz, Teresę Gozdek, Mariana Komadowskiego, Elżbietę Wiciejowską, Marzenę Ostrowską, Halinę Leśną, Jadwigę Karaś, Agnieszkę Nowicką, Piotra Głaza, Renatę Przednowek, Pawła Bednarza, Agnieszkę Panek.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.
6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna –300zł.

7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Wawryca Mateusz, kaw. zam. Bełżec. Par. tutejsza i Szymaszek Agnieszka, panna zam. Pustków Osiedle. Par. Św. Stanisława Bp.M: Pustków Osiedle. Zap. I
Porębski Sebastian, kaw. zam. Łaszczówka. Par. Łaszczówka i Wielgosz Klaudia panna zam. Bełżec. Par. tutejsza. Zap. I.