Ogłoszenia duszpasterskie – 3 listopada 2019

               1. W dzisiejszą niedzielę  w naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30  i Msza św. popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz. 12.00. Po Mszy św. o godz. 8.00 do sumy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po sumie wypominki i zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj o godz. 16.00 w Parafii NSPJ w Tomaszowie Lubelskim odbędą się ,,Wypominki Strażackie”. Będziemy modlili się i wspominali zmarłych Strażaków naszego  Powiatu.

       2.W najbliższym tygodniu:

-Juto – Wsp. Św. Karola Boromeusza,bp.

-We wtorek – Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W czwartek- Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na spotkanie Klubu Seniora, które rozpocznie się o godz. 17.00 w GOK w Bełżcu. W czwartek, po Mszy św. zbiórka dla ministrantów.

-W sobotę –  Święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Na godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie dzieci (od kl. I Szkoły podstawowej w górę). Spotkanie rozpocznie się na plebanii. Poprowadzą je ks. Marcin i s. Julianna.  

Także w sobotę  Koło Łowieckie nr 11 ,,Bażant” uczci swojego Patrona Św. Huberta. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. o godz. 7.30 w kaplicy w Żyłce. Zapraszamy do udziału.

Również w sobotę, młodzież swoje spotkanie rozpocznie wieczorną Mszą św, o 17.30. Ciąg dalszy spotkania na plebanii.

      3.W najbliższą niedzielę  obchodzić będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy św. puszka na ,,Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. W naszej parafii Msze św. normalnie: w kościele parafialnym: 8.00, suma- 11.30 i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz. 12.00. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. wypominki.

      4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne   rodziny z kolejki.

      5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę

      6. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów w ich intencji. Wypominki za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św. a w niedziele i święta po sumie.

      7.Bóg zapłać za ofiary na kościół.