Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018

  1. Od poniedziałku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W tygodniu różaniec odmawiamy o godz. 17.00, a po nim Msza św. Z uwagi na zbliżający się pierwszy piątek miesiąca, zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty podczas nabożeństw różańcowych. W niedzielę różaniec po sumie.
  2. We wtorek przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
  3. W środę o 19.15 na starej plebanii spotkanie dla młodzieży. Tym razem czeka nas konferencja poprowadzona przez ciekawego gościa.
  4. W czwartek przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.                                                                 W najbliższy czwartek o godz. 20.00 zachęcamy do włączenia  Katolickiego Radia Zamość, w którym to będzie można wysłuchać audycji przygotowanej przez ministrantów z naszej parafii wspólnie z ks. Marcinem. KRZ nadaje na częstotliwości 90, 1 MHz.
  5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. W Chyżach i Brzezinach spowiedź od godz. 15.00, następnie Msza św. W kościele parafialnym spowiedź od godz. 16.30, o 17.00 różaniec, następnie Msza św., nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończona apelem jasnogórskim.
  6. W sobotę I sobota miesiąca. Podczas Mszy św. dzieci pierwszokomunijne otrzymają poświęcone różańce.
  7. W przyszłą niedzielę przypada I niedziela miesiąca. W Brzezinach Msza św. o godz. 8.00, na Chyżach i w Żyłce o 10.00. W kościele parafialnym, po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja aż do sumy. Po sumie różaniec i zmiana tajemnic. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, z tej racji przy wyjściu z kościoła będą zbierane do puszek ofiary na Caritas. Odpust w Lubyczy Królewskiej – suma o 11.30.