Ogłoszenia duszpasterskie – 4 kwietnia 2021

1. Dzisiaj w Niedzielę Zmartwychwstania nie będzie już Mszy św. o godz. 8.00, pozostałe Msze św. w kościele parafialnym i na wyjazdach normalnie. 

2. Jutro poniedziałek wielkanocny- drugi dzień świąt, porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma o 11.30, popołudniowa o 16.00. Chyże i Żyłka – 10.00, Brzeziny – 12.00 Nowenna przed uroczystością Bożego Miłosierdzia po sumie. Taca przeznaczona na K.U.L.

3. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00. Po Mszy św. – nowenna do Bożego Miłosierdzia.
-We wtorek – po Mszy św. wieczornej również Nowenna do św. Antoniego.
-W piątek – Z racji oktawy nie obowiązuje nas post.

4. W najbliższą N-dz II Wielkanocną – Niedziela Miłosierdzia Bożego – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Po sumie spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.  O godz. 15.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia przy relikwiach Św. Siostry Faustyny – Patronki Bożego Miłosierdzia.

5.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na 9.00 prosimy: p. Małgorzatę Traczyk, p. Ewę Ćwik, p. Bartłomieja Gdańskiego, p. Alberta Mijała, p. Stanisławę Lipską, p. Bogusławę Górską, p. Jolantę Maciąg, p. Józefę Krawczyk, p. Bożenę Rykałę, p. Waldemara Zyzę, p. Teresę Putkowską, p. Urszulę Pańczyk, p. Zofię Stemerowicz.

Dziękujemy wszystkim , którzy mają jakikolwiek wkład w przygotowanie kościoła, ciemnicy, Bożego Grobu, wszystkim Ofiarodawcom na kwiaty do Bożego Grobu, szczególnie Kółkom Różańcowym. Siostrom naszym, p. Tomaszowi Lewko, Sławkowi Styczyńskiemu, Ministrantom, Pani Grażynie Komadowskiej za przygotowanie chorągwi. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przeżyciu liturgii św. Triduum: diakonowi Łukaszowi, Lektorom, Ministrantom, organistce.  Bóg zapłać!
Bóg zapłać za ofiary indywidualne na potrzeby kościoła.