Ogłoszenia duszpasterskie – 6 października 2019

       1.W dzisiejszą N-dz-XXVII zw. i pierwszą miesiąca adoracyjną w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Sumy o 11.30. Po Sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.  W dzisiejszą N-dz rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. W Parafii Lubycza Królewska odpust ku czci NMP Różańcowej – Suma o godz. 11.30.

 Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, Stowarzyszenie „Ocalić od zapomnienia” w Brzezinach oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają dziś o 14.00 do GOK w Bełżcu na „Spotkania z historią”. W programie tego wydarzenia promocja książki poświęconej bohaterowi podziemia niepodległościowego pochodzącego z naszych ziem, por. Stefanowi Kobosowi, spotkanie z p. Wojciechem Hanusem (IPN), autorem książki oraz projekcja filmu „Wszystko dla Polski. Dzieje II Zamojskiego Inspektoratu AK), przygotowanego przez TVP LUBLIN oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość. Zapraszamy.

       2.W najbliższym tygodniu różaniec o 17.00, a po nim Msza św.

-Jutro – Wsp. NMPanny Różańcowej.

-We wtorek–Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.    

-W czwartek, Po Mszy św. zbiórka dla ministrantów,

 -W piątek –  po Mszy św. spotkanie dla młodzieży na plebanii.

       3. W najbliższą N-dz-XXVIII zw. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00  W najbliższą niedziele  XIX Dzień Papieski pod hasłem ,,Wstańcie chodźmy”. Nasza szkoła rozpocznie świętowanie Tego Dnia podczas Mszy św. o godz.8.00. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

   5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

Trwają prace nad powstaniem naszego parafialnego kalendarza na przyszły rok, warto więc wstrzymać się jeszcze z zakupem ściennych kalendarzy i poczekać na nasz, z zaznaczonymi świętami i wydarzeniami parafialnymi.

      6. Bóg zapłać za ofiary na kościół; 100  i 200 zł.