Ogłoszenia duszpasterskie IV N-dz. Wielkiego Postu 10 III 2024r

Ogłoszenia duszpasterskie IV N-dz. Wielkiego Postu 10 III 2024r

1. W dzisiejszą N-dz IV Wielkiego Postu ,,Łetare” -porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie Gorzkie Żale. Na wyjazdach po Mszach św. również Gorzkie Żale. Po Mszach św. zbiórka do puszek na KRZ.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00.

-We wtorek- po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W piątek – Droga Krzyżowa w kosciele parafialnym o godz. 17.00 i po zakończeniu Msza św. W Brzezinach i w Chyżach – Droga Krzyżowa o 15.30 i po zakończeniu Msze św.

3.W najbliższą N-dz V Wielkiego Postu – zwaną dawniej niedzielą czarną – zasłonięte zostaną krzyże aż do liturgii Wielkiego Piątku. Porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie Gorzkie Żale i na wyjazdach po Mszach św. również Gorzkie Żale. Po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele przegląd pieśni pasyjnej. Udział w przeglądzie zapowiedziały zespoły z terenu powiatu tomaszowskiego, hrubieszowskiego i lubaczowskiego. Zapraszamy do udziału!

4. Bóg zapłać Wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu i przeżyciu naszych rekolekcji wielkopostnych, które wczoraj dniem spoeiedzi zakończyliśmy i za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobote na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki………………….(zeszyt)

5. Bog zapłać za ofiary indywidualne na kościół: bezimienna – 200zł i Róży różańcowej Mężów i Ojców pw. Św. Stanisława Bp.M.. za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu: 225zł. Bóg zapłać!

6. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę. Są też do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne cena – 8 zł. Cel podobny jak świec Bożonarodzeniowych – zachęcamy do nabycia.

 

( Na sumie) Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 

1.Kołakowski Konrad, cyw. związany, zam. Bełżec Par tutejsza i Kołakowska Patrycja zd. Żyga, cyw. związana zam. Bełżec Par tutejsza. Zap II.