Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 1 IX 2024r
1.W dzisiejszą N-dz –pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00 – po Mszy św. wystawienie N. Sakramentu i adoracja do sumy, suma – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Brzeziny – 10.00. Po Mszach św. na wyjazdach również zmiany tajemnic różańcowych. W Żyłce odpust ku czci NMP Częstochowskiej- Suma odpustowa o godz. 12.00. Zachęcamy do udziału w odpuście w Żyłce! Dzisiaj przypada również 40 rocznica święceń biskupich Biskupa Seniora Jana Śrutwy i 85 rocznica wybuchu II wojny światowej. Jest to dzień modlitw za poległych w obronie Ojczyzny. Pamiętajmy o tych rocznicach w naszych modlitwach. Taca dzisiejsza przeznaczona na nasze WSD.
2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00
-Jutro – Rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. z racji rozpoczęcia będzie o godz. 8.00.
-We wtorek – Wsp. Św. Grzegorza Wielkiego, p dK. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego
-W czwartek- pierwszy czwartek miesiąca.
-W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00. Na wyjazdach w Chyżach i Brzezinach spowiedź od 16.00 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym, spowiedź od 17.30, o godz. 18.00 Msza św.- po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, którą zakończymy apelem jasnogórskim.
-W sobotę – pierwsza sobota m-ca.
3. W najbliższą N-dz – XXIII zw -Święto Narodzenia NMP – tradycyjne Święto Matki Bożej Siewnej. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny – Msza św. o godz. 8.00. W Krasnobrodzie odbędą sie Diecezjalne Dożynki. W parafii Siedliska i Narol odpusty. Sumy odpustowe o 12.00. W Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie uroczystości związane z 300-leciem koronacji obrazu MB Sokalskiej.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy…..(zeszyt)
5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.
6. Bóg zapłać za ofiary na kościół- bezimienna-100zł,
( Na sumie) Zapowiedzi przedmałżeńskie:
1.