Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 28 VIII 2022r

       1.W dzisiejszą N-dz-XXII zwykłą – porządek Mszy św. w kościele parafialnym: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny- 8.00, Chyże- 10.00. W Żyłce odpust ku czci NMP Częstochowskiej- Suma odpustowa o godz. 12.00. Zachęcamy do udziału w odpuście w Żyłce! 

       2.W najbliższym tygodniu  Msze św. o godz. 18.00

-Jutro – Wsp. Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

-We wtorek –  Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W czwartek – I czwartek miesiąca i Wsp. bł. Bronisławy, dz. W tym dniu przypada 38 rocznica święceń biskupich Biskupa Seniora Jana Śrutwy i 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Jest to dzień modlitw za poległych w obronie Ojczyzny. Pamiętajmy o tych rocznicach w naszych modlitwach. O godz.  8.00 Msza św. z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Spowiedź przed rozpoczęciem roku we wtorek  i w środę od godz. 17.30. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież z racji rozpoczęcia roku szkolnego.               

W piątek- I piątek miesiąca – Spowiedź chorych od godz. 9.00. Na wyjazdach w Chyżach i Brzezinach spowiedź od 15.30 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym, spowiedź od 17.00, o godz. 18.00 Msza św. – po Mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, którą zakończymy apelem jasnogórskim.

-W sobotę –  pierwsza sobota miesiąca i wsp. Św. Grzegorza Wielkiego, pap. DK.

  1. W najbliższą N-dz – pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00 – po Mszy św. wystawienie N. Sakramentu i adoracja do sumy, suma – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka – 10.00, Brzeziny – 8.00, po Mszach św. na wyjazdach również zmiany tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona będzie na nasze WSD.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do przygotowania kościoła prosimy następne osoby z kolejki. 
  3. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.
  4. Bóg zapłać za ofiary na kościół: dwie bezimienne- po 200zł