Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela 7 X 2018r

1.  W dzisiejszą N-dz-XXVII zw. i pierwszą miesiąca (adoracyjną) w kościele parafialnym porządek Mszy św. normalny.

Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Sumy o 11.30. Po Sumie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

Na wyjazdach: Brzeziny o godz. 8.00, Chyże i Żyłka normalnie o godz. 10.00 – po Mszach św. również zmiany tajemnic różańcowych.

W dzisiejszą N-dz rozpoczyna się Tydzień miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas.

W Parafii Lubycza Królewska odpust ku czci NMP Różańcowej – Suma o godz. 11.30

2. W najbliższym tygodniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00, a po nim Msza św.

-Jutro –  po Mszy świętej zajęcia sportowe dla ministrantów na hali.

-We wtorek–Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.

-W czwartek –  po Mszy św.  spotkanie dla młodzieży na starej plebanii.

-W piątek – Wsp. bł. Honorata  Koźmińskiego, prez. W piątek wieczorem w Łabuniach rozpoczynają się weekendowe rekolekcje dla uczniów szkół średnich. Chętnych zachęcamy do udziału. Szczegóły u ks. Marcina.

3. W najbliższą N-dz-XXVIII zw. przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 12.00 W najbliższą niedziele  XVIII Dzień Papieski pod hasłem ,,Promieniowanie ojcostwa”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.