Ogłoszenia duszpasterskie V N-dz. Wielkiego Postu 17 III 2024r

Ogłoszenia duszpasterskie V N-dz. Wielkiego Postu 17 III 2024r

1. W dzisiejszą N-dz V Wielkiego Postu – zwaną dawniej niedzielą czarną – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. Po Sumie Gorzkie Żale. Na wyjazdach po Mszach św. również Gorzkie Żale. Po Mszy św. o godz. 16.00 będzie przegląd pieśni pasyjnej. Udział w przeglądzie zapowiedziały zespoły i chóry z terenu powiatu tomaszowskiego, lubaczowskiego i hrubieszowskiego. Zapraszamy do udziału!

2. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00

Będziemy wspominali:

-We wtorek -Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N.M.P. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego. W Parafii Św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim odpust. Suma odpustowa 0 12.00.

-W piątek – Droga krzyżowa w Chyżach i Brzezinach o godz. 15.30 i po zakończeniu Msze św. W kościele parafialnym droga krzyżowa o 17.00 i po zakończeniu Msza św.

3. W najbliższą N-dz VI Wielkiego Postu – Niedziele Palmową obchodzić będziemy Światowy Dzień Młodzieży -porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny z wyjątkiem Brzezin, tam Msza św. będzie o godz.8.00 . Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. Gorzkie Żale. Uroczysta procesja z palmami wyruszy tradycyjnie z kaplicy N.S.P.J. do kościoła parafialnego o godz. 11.00 i w czasie Sumy o godz. 11.30 będzie błogosławieństwo tych palm konkursowych. Podczas pozostałych Mszy św. również błogosławieństwo palm.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki………………….(zeszyt)

Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół: bezimienna -100zł.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: Róża nr 16 pw. N.M.P. Nieustającej Pomocy – 370zł, Róża nr 5, p.w. Św. Faustyny – 330zł, Róża nr VI pw. Św. Franciszka -420zł.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę. Są też do nabycia paschaliki wielkanocne cena – 8 zł. Cel podobny jak świec Bożonarodzeniowych – zachęcamy do zakupu.

( Na sumie) Zapowiedzi przedmałżeńskie: