PLAN Jerycha Różańcowego 17-18 stycznia 2020

piątek 17 stycznia

1700 – Msza Święta ( Msza Święta wotywna o MB),                                                                        

1800 – różaniec i odczytanie aktu zawierzenia parafii Matce Odkupiciela.                                                                                                                                                                       1900 – adoracja w ciszy                                                                                                                          

2100 – Apel Jasnogórski                                                                                                                     

2130 – adoracja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży                                                                                              

2230 – adoracja w ciszy                                                                                                                    

2300 – godzina święta              

sobota  18 stycznia

2400 – adoracja parafian z ulic Czarnieckiego, Hetmańskiej, Świerkowej, Jodłowej,                                                                                                                          

0100 – adoracja parafian z ulic Zamojskiej, Zielonej, Kolejowej, Wiejskiej,                                                                                                                                      

0200 – adoracja parafian z ulic Konopnickiej, Mickiewicza, Pogodnej, Skośnej, Sobieskiego, Cichej, Armii Krajowej, Ogrodowej                                                                                                                                                 

0300 – adoracja parafian z ulic Słonecznej, Kochanowskiego, Grunwaldzkiej,                                                                                                                               

0400 – adoracja parafian z bloku Sylikatów, bloku kolejowego przy Lwowskiej, ul. Lwowska, domy przy ulicy Prusa                                                                                               

0500 – adoracja parafian z ulic Wąskiej, Polnej, Łokietka i z Żyłki oraz K. Szalenik                                                                                                                            

0600 – adoracja parafian z ulic Rzeszowskiej i Kościuszki, Kopernika                                                     

  0700 – Godzinki do NP NMP, a po nich pieśni uwielbienia    

  0800 – Msza Święta z aktem zawierzenia rodzin,                                                                                                 

  0900 – różaniec i śpiewana litania do Matki Bożej,                                                         

 1000 – adoracja parafian z Brzezin,                                                                                                  

1100 – adoracja parafian z Zagóry,                                                                                                                     

1200 – Anioł Pański i różaniec      

12.30 – adoracja dla dzieci                                                                            

 1300 – adoracja parafian z Chyż,                                                                                  

 1400 – adoracja w ciszy                                                                                                 

 1430 – Droga Krzyżowa                                                                                                        

 1500 – Godzina Miłosierdzia i Koronka do Bożego Miłosierdzia                                                                                                  

     1600 – różaniec                                                                                                                                                                       

1630 – adoracja w ciszy                                                                                                                                                  

 1700 – Msza Święta i zakończenie Jerycha