Plan Mszy świętych kolędowych od 18. do 21.01.2021

W poniedziałek, 18 stycznia o 15.30 Msza św. kolędowa i modlitwa w int. parafian z ul. Armii Krajowej, Mickiewicza, ul.Polnej i Ogrodowej.
– we wtorek za mieszkańców z ul.Czarnieckiego (od strony Narola do torów), Świerkowej, Jodłowej
– w środę- druga część ul.Czarnieckiego (od torów do Gorzelni/boiska), ul. Kolejowa i Wiejska 
– w czwartek za mieszkańców ulicy Rzeszowskiej.
Parafianom, z którymi już modliliśmy się składamy: Bóg zapłać!

Kolęda taka, jak bywała każdego roku nie odbędzie się z racji pandemii. Ale otoczymy my kapłani troską modlitewną naszych Parafian  w następujący sposób. Na każdy dzień zapraszamy Parafian z poszczególnych ulic na godzinę 15.30 do naszego kościoła na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a po niej na Mszę świętą, która będzie odprawiona w ich intencji. Będziemy wspólnie prosili Pana Boga dla nich o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i o uchronienie tych rodzin od pandemii. Podczas Mszy św. poświęcimy wodę, którą prosimy przynieść na tę Mszę, a po zakończeniu tą święconą wodą pokropimy nasze domy i mieszkania indywidualnie. Będą przygotowane obrazki kolędowe z modlitwą, którą można również odmówić w domu podczas poświęcenia. Można przy tej okazji złożyć też ofiarę kolędową

. Jest też możliwość zaproszenia kapłana na indywidualną kolędę do swoich domów. W tej sprawie należy umawiać się indywidualnie z księżmi.