Trwamy w przygotowaniu Szlachetnej Paczki – AKTUALIZACJA

Już teraz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło! Ogromne Bóg zapłać. Konkretnych potrzeb pani Jadwigi czekających na realizację zostało już niewiele.
Czekamy nadal na ofiarodawcę środków czystości do utrzymania mieszkania, butów zimowych/kozaków w rozmiarze 37 (szeroka stopa, haluksy) oraz zimowego sweterka w rozmiarze L. Do puszki w kościele możemy natomiast złożyć ofiary na zakup pralki.
 
Każdego, kto zechce pomóc prosimy o sygnał, w jakim wymiarze przygotuje pomoc (co konkretnie kupi). Można zgłaszać taką gotowość w komentarzach pod wpisem czy prywatnie ks. Marcinowi. Na większy zakup można także złożyć się w kilka osób czy rodzin. 👨‍👩‍👧
Odzież czy sprzęty mogą być używane, ale muszą być nadal w dobrym stanie.
 
Wszelkie pytania można kierować do
ks. Marcina pod nr: 783 171 198 lub na Messengerze.
**************************************************************************
W tym roku jako wspólnota parafialna chcemy zaangażować się w dzieło Szlachetnej Paczki i przyjść z pomocą pewnej potrzebującej osobie, mieszkance Tomaszowa Lubelskiego. 🎅
Pani Jadwiga od kilku lat jest wdową, ma 80 lat. Żyje bardzo skromnie i oszczędnie. Pogarszające się zdrowie nie pozwala jej jednak na żaden dłuższy wysiłek, szczególnie teraz, gdy pojawiły się problemy z kręgosłupem nie na wiele może sobie pozwolić.
Wśród najpilniejszych potrzeb Pani Jadwigi jest pralka, która niedawno się zepsuła, a na naprawę Pani Jadwigi nie stać. 😔
Za każdą okazaną pomoc Pani Jadwiga będzie bardzo wdzięczna 🥰