Św. Mikołaj w naszej parafii

6. grudnia św. Mikołaj odwiedził naszą parafię. W swoje liturgiczne wspomnienie Mikołaj spotkał się z dziećmi, i obdarował je prezentami. To był wyjątkowy wieczór dla wszystkich dzieci, które mogły się spotkać z tym wyjątkowym świętym patronem. Nie zabrakło także prezentów dla naszych księży, sióstr zakonnych i ministrantów.  

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]