Święto patronalne w Chyżach

Niedziela 25. czerwca była szczególnym dniem dla mieszkańców Chyż, którzy przeżywali odpust ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił ks. Stanisław Burda który jest proboszczem w parafii Płazów. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym parafianom z Chyż, za liczną obecność na mszy świętej, oraz za ich gościnność.   (fot. Jakub Kisz 😀 )

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”24″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]