Uroczystość odpustowa w naszej parafii

3 maja nasza wspólnota parafialna, przeżywała odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.  Uroczystej sumie przewodniczył i homilię wygłosił Ks. mgr lic. Zygmunt Jagiełło – Notariusz Kurii Diecezjalnej w Zamościu. Była to jednocześnie msza sprawowana w intencji Księdza Proboszcza Stanisława, który niedługo będzie obchodził swoje imieniny. Dziękujemy księdzu Proboszczowi za Jego posługę w naszej wspólnocie, oraz z racji zbliżających się imienin, życzymy wielu łask od Boga i Matki Bożej Królowej Polski na dalsze lata w kapłaństwie. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości. 

(fot. Teresa Sycz)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”41″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]