VI Niedziela Wielkanocna 06.05.2018

1. W dzisiejszą N-dz. – VI wielkanocną i I miesiąca – Porządek Mszy św. normalny z wyjątkiem Brzezin tam Msza św. o godz. 8.00. Taca na nasze WSD. Po Mszy św. o godz.8.00 do Sumy wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Sumie i na wyjazdach po Mszach św. zmiany tajemnic różańcowych. W Łaszczowie – Powiatowy Dzień Strażaka. Msza św. w int. Strażaków o godz. 12.00.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00 i po zakończeniu Nabożeństwa Majowe.
-We wtorek – Uroczystość Św. Stanisława Bp.m.-Głównego Patrona Polski. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W piątek – rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
-W sobotę – od godz. 9.00 spowiedź przed I komunią. W Krasnobrodzie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia. Początek o godz. 10.00.
-W poniedziałek, wtorek, środe i czwartek o godz. 16.30 próby dzieci I-komunijnych.

3. W najbliższą N-dz – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii Uroczystość I- komunijna. Msze św. w kościele parafialnym: poranna o -8.00, w intencji dzieci I- komunijnych o -10.00 i popołudniowa o -16.00 – po tej Mszy św. Nabożeństwo majowe. Na wyjazdach: Brzeziny o -8.00, Żyłka o -9.30 i Chyże o -12.00. W Topólczy – Pielgrzymka Rolników z racji wspomnienia Św. Izydora – Patrona Rolników.

4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i na najbliższą niedziele kościół sprzątają rodzice dzieci I komunijnych.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.