Wycieczka naszych ministrantów do Zamościa

Jak co miesiąc, na najsumienniejszych ministrantów czekała wycieczka połączona z wypadem do kina, obowiązkową wręcz wizytą w zamojskim McDonaldzie oraz inne atrakcje. W sobotę, 6 kwietnia odwiedziliśmy MiniZoo w Łabuńkach Pierwszych, którymi opiekują się Misjonarze Krwi Chrystusa, a także modliliśmy się przy relikwiach św. Alberta Chmielowskiego i św. Ojca Pio w Kościele św. Brata Alberta w Zamościu, gdzie naszym przewodnikiem był ks. Łukasz Kolasa. Ks. Łukasz, który jest diecezjalnym koordynatorem modlitw za kapłanów, przekazał naszej parafii, karteczki z modlitwą za kapłanów, którą podejmiemy w naszej parafii w najbliższy Wielki Czwartek.

Zachęcamy wciąż kolejnych chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów. Zbiórki mają miejsce w kościele, w czwartki po Mszy świętej. Zapraszamy!