XIII Niedziela Zwykła 02.07.2017

1. W dzisiejszą N-dz- XIII zwykłą i pierwszą miesiąca- adoracyjną w naszej parafii – Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00-po Mszy św. wystawienie N.Sakramentu i adoracja do sumy o – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny – 8.00, Chyże i Żyłka – 10.00. Taca dzisiejsza przeznaczona na nasze W.S.D. W dzisiejszą niedziele w Chyżach odbędzie się Zjazd Sołtysów Powiatu Tomaszowskiego. O godz. 14.00 w Chyżach będzie dodatkowa Msza św. w ich intencji.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00.
-Jutro – Św. Tomasza Ap.
-We wtorek –Przypada 19 rocznica święceń biskupich Bpa Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o Nim w modlitwie. Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek- pierwszy czwartek miesiąca i wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz. Jest to Patronalne Święto Apostolstwa Chorych.
-W piątek – I piątek miesiąca – chorych odwiedzimy od godz.9.00. Spowiedź w Chyżach i Brzezinach od 16.00 i po zakończeniu spowiedzi Msze św. W kościele parafialnym spowiedź od 17.30, o 18.00 Msza św. po której będzie wystawienie N.Sakramentu, nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja do 21.00, którą zakończymy Apelem Jasnogórskim.
-W sobotę – Wsp. Św. Jana z Dukli, prez.

3. W najbliższą N-dz – XIV zwykłą porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00.
4.Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy kolejne rodziny z kolejki.
Dziękujemy Tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie Peregrynacji Krzyża. Bóg zapłać!
5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. W dniach 4-7 lipca w Zwierzyńcu Exodus Młodych
7. Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Nabrożu i
Duszpasterstwo Rolników zapraszają do Nabroża w niedzielę 16 lipca 2017 r. na doroczny
odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej i
Pielgrzymkę Sołtysów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
Uroczystościom odpustowym o godz. 12.00 będzie przewodniczył
Ks. Bp Mariusz Leszczyński.