Życzenia Bożonarodzeniowe

W Betlejem Judzkim zaczęła się przepiękna historia. Odwieczny Syn Boży stał się człowiekiem dla naszego zbawienia, żeby przypomnieć nam o miłości Boga, o zainteresowaniu Pana Boga każdym z nas. Wkroczył On w dzieje ludzkości, w życiorys każdego z nas, aby nas wybawić z niewoli grzechu, abyśmy na nowo „z Boga się narodzili”, stali się braćmi Jego Syna i Jego przybranymi dziećmi. Byśmy już nigdy nie czuli się odrzuceni, niepotrzebni i osamotnieni. Światło gwiazdy betlejemskiej niech będzie znakiem na naszym szlaku do prawdziwego szczęścia. Przy betlejemskim żłóbku pamiętajmy o naszych bliskich, którzy rozrzuceni po całym świecie, szukają recepty na godne i dostatnie życie, a w tych dniach szczególnie tęsknią za domem rodzinnym i na odległość przełamują się opłatkiem.

W imieniu Księży posługujących w naszej parafii jak i Sióstr zakonnych: – życzymy wam wszystkim i waszym bliskim, Błogosławionych Świąt, radosnego czasu rozważania tajemnicy Wcielenia – by Słowo które Stało się Ciałem – mogło zamieszkać w nas na zawsze.