Imieniny Księdza Proboszcza

7 maja w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy szczególną uroczystość – imieniny Księdza Proboszcza Stanisława Szałańskiego. Mimo że Święty Stanisław czyli patron Księdza Proboszcza ma swoją uroczystość 8 maja, to Niedziela Dobrego Pasterza była dobrym dniem do dziękczynienia i życzeń naszemu Solenizantowi za Jego posługę w naszej parafii. Centralnym punktem tego dnia była Eucharystia w intencji Księdza Proboszcza podczas której poszczególne wspólnoty mogły złożyć Księdzu Stanisławowi życzenia. Czcigodnemu Solenizantowi życzymy wszelkich łask od Dobrego Boga, orędownictwa Matki Bożej i Świętego Stanisława.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

(fot. Teresa Sycz)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”17″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]