Odpust ku czci Matki Bożej Królowej Polski

3 maja nasza wspólnota parafialna, przeżywała odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.  Uroczystej sumie przewodniczył i homilię wygłosił Ks. Krzysztof Panasowiec – nasz rodak, który na co dzień posługuje w parafii w Dolinie na Ukrainie. Była to jednocześnie msza dziękczynna za 25 lat kapłaństwa księdza Krzysztofa który przybył do nas wraz z młodzieżą z zespołu „Perła”. Dziękujemy księdzu Krzysztofowi za Jego obecność oraz życzymy jednocześnie wielu łask od Boga i Matki Bożej Królowej Polski na dalsze lata w kapłaństwie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości.

(fot. Monika Komadowska)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”16″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]