Jubileusz Księdza Proboszcza

 

W Niedzielę 27 listopada  dziękowaliśmy za 25 lat posługi kapłańskiej ks. Proboszcza Stanisława Szałańskiego.

Początek nowego roku liturgicznego czyli pierwsza Niedziela Adwentu była dniem szczególnie wyjątkowym, ze względu na fakt, że podczas uroczystej sumy odpustowej ksiądz Proboszcz Stanisław Szałański dziękował Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa. Jubileusz ten zbiegł się z poświęceniem odnowionego ołtarza głównego w naszym kościele parafialnym. Uroczystej sumie przewodniczył i homilię wygłosił J.E. ks. Bp Mariusz Leszczyński, który dokonał także poświęcenia ołtarza.   Watch All Girls Weekend (2016) Full Movie Online Streaming Online and Download

Wiele ciepłych słów podziękowań i życzeń skierowanych zostało do księdza Proboszcza ze strony grup parafialnych, władz samorządowych naszej gminy, służb mundurowych oraz zaprzyjaźnionych stowarzyszeń. Na zakończenie Eucharystii ksiądz Proboszcz wyrażał wdzięczność Panu Bogu za wiele otrzymanych łask, a ludziom za okazywaną dobroć i życzliwość