Ogłoszenia duszpasterskie – 15 listopada 2020

  1. W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii Msze św. w kościele parafialnym: 8.00, suma o 11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz. 12.00. Taca przeznaczona na nasze WSD.

2.W najbliższym tygodniu: różaniec wypominkowy o 17.00, Msza św. o 17.30.
-We wtorek- wsp. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. Po Mszy św. Nowenna do Św. Antoniego.
-W środę – Rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Zamościu.
-W piątek – Wsp. Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
-W sobotę – Wsp. Ofiarowania NMP.

3. W najbliższą niedzielę  – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W naszej parafii Msze św. w kościele parafialnym: o godz. 8.00 w int. Kolejarzy, emerytów i rencistów i ich rodzin oraz za zmarłych kolejarzy naszej parafii. Suma o 11.30, po niej wypominki i  Msza św. popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz. 12.00.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: p. Romanę Pępiak, Katarzynę Pępiak, Andrzeja Pępiaka, Andrzeja Hajduka, Marię Brogowską, Marię Mazurkiewicz, Annę Stefaniec, Adama Surowca, Marię Marynicz, Jadwigę Brogowską, Wacława Rogalę, Szczepana Brogowskiego, Elżbietę Gmiterek, Marię Hajduk.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę. W zakrystii są do nabycia kalendarze Katolickiego Radia Zamość oraz ścienne z wieńcami dożynkowymi – wszystkie po 6 zł.

6. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów w ich intencji. Wypominki za zmarłych są w dni powszednie o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św. W niedzielę po Sumie. Wypominki za zmarłych można składać przez cały miesiąc.

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół.