Ogłoszenia duszpasterskie – 22 listopada 2020

  1. Dzisiaj-Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata i ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

2.W najbliższym tygodniu: różaniec wypominkowy o 17.00, następnie Msza św.
-We wtorek- wsp. Św. mm. Andrzeja Dunc Laca, prez. i Towarzyszy, po Mszy św. Nowenna do Św. Antoniego.

 – w sobotę – ostatnie w tym rokunabożeństwo wypominkowe w kościele parafialnym.

3.W najbliższą niedzielę – rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. W naszej parafii Msze św: w kościele parafialnym: 8.00, Suma o 11,30 – w czasie której poświęcimy opłatki wigilijne i zwyczajem lat ubiegłych prosimy o pomoc w ich rozprowadzeniu po rodzinach naszej parafii. Msza popołudniowa o 16.00. Chyże i Żyłka o 10.00, Brzeziny o godz. 12.00.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: Pawła Pępiaka, Andrzeja Pępiaka, Mariana Pizuna, Janusza Lentowicza, Bogumiłę Gałkę, Danutę Jarosz, Małgorzatę Pomorską, Alicję Stadnicką, Brygidę Rykałę, Zbigniewa Pępiaka, Ewę Kliszcz, Gustawa Adamka, Zbigniewa Kowalczuka.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę  i kalendarze na 2021 rok. Cena 6 zł.

6. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych i zyskiwania odpustów w ich intencji. Wypominki za zmarłych są do soboty o godz. 17.00 i po zakończeniu Msze św.

7.Bóg zapłać za ofiary na kościół