Ogłoszenia duszpasterskie – 18 kwietnia 2021

1. Dzisiaj w III Niedzielę Wielkanocną – rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny.

2. W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00
-We wtorek – po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W środę – po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
-W piątek – Uroczystość Św. Wojciecha, Bp M – Głównego Patrona Polski. Po Mszy świętej, a więc ok. 18.45 zapraszamy na Krąg Biblijny (na plebanii). Warto w Tygodniu Biblijnym spotkać się z Bogiem w Jego Słowie!

3. W najbliższą N-dz IV Wielkanocną – Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele – porządek Mszy św. w naszej Parafii normalny. W Brzezinach odpust ku czci Św. Wojciecha – Suma odpustowa o godz. 12.00. Po Mszy św. o 16.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy następne rodziny z kolejki: Alicję Oleszczuk, Jerzego Zabandżałę, Marzenę Skalską, Wacława Barana, Rafała Panka, Teresę Wójcik, Małgorzatę Nowak, Halinę Rudzińską, Adama Wasyluszko, Mieczysława Polaka, Zygmunta Wielgosza, Janinę Biłan.

Bóg zapłać za ofiary na kościół.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:
1. Adrian Woszczak, kaw. zam Bełżec. Par. tutejsza i Paulina Przytuła, panna, zam. Tomaszów Lubelski. Par. pw. Św. Józefa. Zap. I