Ogłoszenia duszpasterskie – 5 września 2021

1.W dzisiejszą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00 – po Mszy św. wystawienie N. Sakramentu i adoracja do sumy, suma – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i po południu o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka – 10.00, Brzeziny – 8.00. Po Mszach św. na wyjazdach również zmiany tajemnic różańcowych. Taca z dzisiejszej N-dz. przeznaczona jest na nasze WSD. W całej Polsce i w naszej parafii po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek dla Afganistanu.
2.W najbliższym tygodniu, Msze św. o 18.00:
– Jutro po Mszy świętej,  spotkanie dla kandydatów na ministrantów.  Nadal zapraszamy chłopców do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza.
-We wtorek – Po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Antoniego
-W środę – Święto Narodzenia NMP – tradycyjne Święto Matki Bożej Siewnej. W kościele parafialnym Msze św.– 8.00 i 18.00. Brzeziny i Chyże – o godz. 16.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego. W parafii Narol odpust – Suma odpustowa o godz.- 12.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego na plebanii.
– W czwartek,  po wieczornej Mszy świętej,  spotkanie dla wszystkich ministrantów.
-W sobotę – W sobotę – Stowarzyszenie ,,Ocalić od Zapomnienia” w Brzezinach, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, Gmina Bełżec oraz GOK Bełżec zapraszają na uroczystość obchodów 77 rocznicy obrony Brzezin ,,W Hołdzie Bohaterom – ,,Cicha Historia” Uroczystości rozpoczną się Mszą św. polową o godz. 13.00 na placu szkolnym w Brzezinach.

3. W najbliższą N-dz – XXIII zw. W naszej parafii porządek Mszy św. normalny. Brzeziny o godz. 8.00. W przyszłą niedzielę, dożynki wojewódzkie w Lubyczy Królewskiej. Msza św.  dziękczynna za plony o 12.00.
4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła prosimy  Mariolę Lentowicz, Bogumiłę Gałkę, Danutę Jarosz, Małgorzatę Pomorską, Alicję Stadnicką, Brygidę Rykałę, Zbigniewa Pępiaka, Ewę Kliszcz, Emilię Kurzydłowską, Gustawa Adamka, Bernadettę Kowalczuk, Jolantę Karaś, Danutę Szawarę, Marię Rogalę.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę
6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: – bezimienna – 500zł, bezimienna – 200zł, i dwie bezimienne po-100zł.
7. Męskie oblężenie Jasnej Góry: zapisy tylko do 6 września. Szczegóły: https://diecezja.zamojskolubaczowska.pl/wiadomosci/3082-meskie-oblezenie-jasnej-gory-wyjazd-z-naszej-diecezji?fbclid=IwAR1cpt8Zk-usejaUoLejAPhjJBz3lK3iMjJxzIDS529yuqOMiHAGjaD8BAw

Zapowiedzi przedmałżeńskie:
Damian Lomber kaw. zam. w Narolu. Par. Narol i Kamila Wielgosz cywilnie rozwiedziona zam. w Brzezinach. Par. tutejsza. Zap. II
Artur Czachor kaw. zam. w Bełżcu. Par. tutejsza i Agata Sowa panna zam. w Kopkach. Par. Św. Marcina w Kopkach. Zap. II