Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

Mszą Świętą pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Stanisława Szałańskiego rozpoczęliśmy tegoroczne obchody Bożego Ciała w naszej parafii. Po zakończeniu mszy wyruszyliśmy w procesji eucharystycznej ulicami naszej miejscowości. Ten czas był naszym świadectwem wiary w realną obecność Boga pośród nas. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

(fot. Teresa Sycz)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”18″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”200″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]