Ogłoszenia duszpasterskie – 4 lipca 2021

1. W dzisiejszą niedzielę – pierwszą miesiąca- adoracyjną w naszej parafii – Msze św. w kościele parafialnym normalnie: 8.00-po Mszy św. wystawienie N.Sakramentu i adoracja do sumy o – 11.30 – po sumie zmiana tajemnic różańcowych i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Brzeziny – 8.00, Chyże i Żyłka – 10.00. Taca przeznaczona będzie na nasze W.S.D. W dzisiejszą niedzielę przypada 23 rocznica święceń biskupich bpa Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy w modlitwie.

Dzisiaj również w kościele parafialnym będzie Msza św. pogrzebowa za śp. Edmunda Wielgosza z Brzezin. Ciało będzie wystawione w kościele o godz. 13.00 i o 13.30 Msza św.

2.W najbliższym tygodniu Msze św. o godz. 18.00.
-We wtorek – Wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz. Jest to Patronalne Święto Apostolstwa Chorych . Po Mszy św. Nowenna do św. Antoniego.
-W czwartek – Wsp. Św. Jana z Dukli, prez.

3. W najbliższą niedzielę porządek Mszy św. normalny: 8.00, suma -11.30 i popołudniowa o 16.00. Na wyjazdach: Chyże i Żyłka- 10.00 i Brzeziny- 8.00.   Za tydzień modlitwy za zmarłych na cmentarzu komunalnym w Tomaszowie w ramach przygotowań do odpustu ku czci MB Szkaplerznej. Różaniec o 17.30 i o 18.00 Msza św. za zmarłych tam spoczywających.

4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i w najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy Barbarę Lipkę, Teresę Kozyrę, Alicję Lewko, Zofię Szumską, Alicję Malec, Wandę Kuczyńską, Marię Wilczyńską, Jolantę Krawiec, Teresę Krupę, Marię Jarosz, Agnieszkę Wolanowską, Sabinę Chmielowiec, Renatę Kuśmierczak, Alicję Weprzędz.

5. Z prasy katolickiej polecamy Niedzielę.

6. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na kościół: bezimienna- 200zł. i bezimienna-100zł.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

1. Łukasz Łakus, kaw. zam. Jeziernia,  par. Jeziernia i Katarzyna Zofia Lewko, panna zam. w Bełżcu,  par. tut. Zap. II.