Dzień skupienia dla młodzieży bierzmowanej

W sobotę, 8 czerwca, w naszym kościele parafialnym kandydaci do sakramentu bierzmowania wzięli udział w dniu skupienia, który poprowadził ks. Marian Wyrwa, wikariusz parafii pw. św. Karola Boromeusza w Lubaczowie.

Ksiądz rekolekcjonista przybliżał, na czym polega działanie Ducha Świętego, wskazywał też na wartość osobistej relacji z Chrystusem. Podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu była okazja do oddania swojego życia, spraw, przyszłości w ręce Tego, który ukochał nas najbardziej. Na zakończenie była sprawowana Msza św., podczas której Ksiądz Marian przypominał o wyjątkowości spotkania z Panem, jakim jest Eucharystia w miejscu, w którym On naprawdę jest obecny.
Dziękujemy Księdzu Marianowi za jego obecność, Słowo Boże. Ufamy, że odtąd z jeszcze większą wiarą będziemy szukać w naszym życiu obecności Ducha Świętego i żyć Jego darami ?